APARTAMENTY MAREL

to nowoczesny projekt dwóch pięciokondygnacyjnych Budynków. Harmonijna architektura, luksusowe wnętrza i udogodnienia gwarantujące codzienny komfort – nowe mieszkania w Apartamentach MAREL to niezwykle atrakcyjna oferta dla osób poszukujących nowego lokum.  Szeroki wybór metraży sprawia, że Apartamenty MAREL spełniają zróżnicowane oczekiwania przyszłych nabywców.

Inwestycja obejmuje dwa budynki oddzielone pasem zieleni, co gwarantuje harmonijną przestrzeń pełną prywatności, spokoju i kameralnej atmosfery.

W każdym z nich na przyszłych mieszkańców czeka 16 apartamentów o metrażu od 37 m² do 99 m². Inwestycja powstaje przy ul. Zygmuntowska 80A i 80B, w jednej z najpiękniejszych dzielnic Gliwic – Łabędy.

Ważnym atutem inwestycji jest jej lokalizacja – doskonale skomunikowana, w bliskości wielu kluczowych punktów, a jednocześnie otoczona zielenią. Sama dzielnica zachęca do rekreacji i aktywności, bowiem okala ją malowniczy Las Łabędzki, będący wspaniałą atrakcją, także historyczną. Nowi mieszkańcy docenią liczne udogodnienia, kameralną zabudowę i dogodną lokalizację. Przemyślane projekty zapewniają maksymalne wykorzystanie przestrzeni użytkowej mieszkań, umożliwiają stylową aranżację oraz zapewniają komfort i dostęp naturalnego światła do wszystkich pomieszczeń.

Na najwyższych kondygnacjach znajdują się ekskluzywne dwupiętrowe apartamenty, z przestronnymi tarasami, które zachwycają stylową przestrzenią i doskonałym układem pomieszczeń.

Na najwyższych kondygnacjach znajdują się ekskluzywne dwupiętrowe apartamenty, z przestronnymi tarasami, które zachwycają stylową przestrzenią i doskonałym układem pomieszczeń.

W każdym budynku przewidziano instalację windy, zapewniającej codzienny komfort mieszkańców. Wszystkie apartamenty posiadają atrakcyjne tarasy lub balkony, a te zlokalizowane na parterze, dodatkowo indywidualne ogródki, których przestrzeń może być dostosowana do potrzeb mieszkańców.

Wyjątkowa atmosfera, harmonijna architektura, wysoki standard i komfortowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu  – Apartamenty MAREL  to idealne miejsce do życia dla najbardziej wymagających.

Lokalizacja

Projekt APARTAMENTY MAREL powstaje przy ul. Zygmuntowskiej 80A i 80B,  w dzielnicy Łabędy – jednej z najpiękniejszych dzielnic na terenie Gliwic. Doskonała lokalizacja harmonijnie łączy zalety życia w mieście z otoczeniem zieleni i niskich zabudowań.

Bliskość kluczowych dla mieszkańców punktów, przy jednoczesnym otoczeniu zielenią, zachęca do aktywności i rekreacji.  Okolicę okala malowniczy Las Łabędzki,  nie bez powodu nazywany „zielonymi płucami Gliwic” i stanowiący lokalną atrakcję z wieloma szlakami turystycznymi.

W bliskim otoczeniu APARTAMENTÓW MAREL znajdują się trzy przedszkola, trzy szkoły podstawowe oraz liceum, a w promieniu ok. 200 metrów Urząd Pocztowy, sklepy spożywcze i dyskont, piekarnia, sklep kosmetyczny i restauracja. W odległości niecałych 500 metrów od inwestycji mieście się całoroczny kryty basen, a tuż obok piękne Kąpielisko Leśne otwarte w sezonie letnim i nadzorowane przez WOPR, oferujące bezpieczną rekreację, trzy baseny, plażę, plac zabaw dla dzieci, cztery boiska do siatkówki i wiele punktów gastronomicznych. Lokalizacja APARTAMENTÓW MAREL daje wspaniałe szanse dla aktywności oraz oferuje wiele możliwości rekreacji dla osób w każdym wieku, wyróżnia się także łatwym i szybkim dojazdem do miast Aglomeracji. Dotarcie samochodem do Katowic, Zabrza czy Rybnika zajmuje kilkanaście minut a najbliższy wjazd na DTŚ znajduje się 5 minut drogi od obiektu.