NASZE INWESTYCJE

Od wielu lat tworzymy wyjątkowe miejsca do życia w Gliwicach oraz na terenie Śląska. Naszą wizytówką jest wiarygodność, bezpieczeństwo i wysoka jakość realizowanych inwestycji. Kupując mieszkanie od nas wybierasz jakość, którą doceniły setki klientów! Starannie wybieramy lokalizacje naszych inwestycji, tak aby cechowały się ogromnym potencjałem, doskonałą komunikacją oraz znajdowały się w sąsiedztwie terenów zielonych i wszelkich udogodnień miejskiego życia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym dorobkiem inwestycyjnym oraz ofertą wolnych mieszkań w innych lokalizacjach

REZYDENCJA VIRIDI – W TRAKCIE BUDOWY

Rezydencja VIRIDI to projekt wyróżniający się wysokim standardem lokali oraz dogodną lokalizacją w okolicach centrum Gliwic.To wymarzone miejsce do zamieszkania: otoczone zielenią, z monitoringiem w budynku i 72 miejscami parkingowymi w garażu podziemnym. Osoby ceniące sobie wygodę, a jednocześnie pozostające w ciągłym ruchu z pewnością znajdą tu dla siebie idealne warunki – nie tylko do zamieszkania, ale i pod inwestycję. Lokalizacja jest bowiem na tyle atrakcyjna, że warto pomyśleć o wynajęciu w tym miejscu biura czy lokalu usługowego.

LokalizacjaGliwiceMieszkań68ZakończenieI kwartał 2019SpółkaSharin Estate Sp. z o.o.Linkwww.rezydencjaviridi.pl

Zobacz stronę

CITY PARK – ZAKOŃCZONA

Nowoczesny zespół budynków wielorodzinnych, zlokalizowany jest przy ulicy Kłodnickiej w Gliwicach. Czteropiętrowe budynki doskonale realizują najwyższe wymagania mieszkańców, zapewniając najwyższe bezpieczeństwo, komfort i funkcjonalność. Stylowa przestrzeń kompleksu sąsiaduje z wieloma hotelami, punktami usługowymi i biznesowymi.

LokalizacjaGliwiceMieszkań46ZakończeoneIV kwartał 2018SpółkaGeut Polska Sp. z o.o.Linkwww.cityparkgliwice.pl

Zobacz stronę