Mieszkanie B.7 – Pierwsze piętro – 2 pokoje

1
Przedsionek:
5,26 m2
2
Łazienka:
5,06 m2
3
Salon z aneksem kuchennym:
19,27 m2
4
Sypialnia:
12,02 m2
5
Schowek:
1,14 m2

razem

42,74 m2

Ogólna pow. balkonu, tarasu lub ogródka : 7,48 m2

Zapytaj o cenę

mieszkanie z tarasem Gliwice

Informacje o mieszkaniu

Atrakcyjny, wyjątkowo jasny i komfortowy apartament o powierzchni 42,74 m².  Dzięki doskonałemu układowi pomieszczeń i zastosowanym rozwiązaniom, apartament wyróżnia nowoczesny charakter, duży potencjał aranżacyjny i doskonałe wykorzystanie dostępnej przestrzeni.  Mieszkanie posiada atrakcyjny taras, do którego prowadzą zarówno drzwi balkonowe sypialni, jak i salonu.

Mieszkanie zostało zaprojektowane tak, by zapewniać maksimum komfortu i umożliwić optymalne zagospodarowanie i stylową aranżację dopasowaną do potrzeb przyszłych mieszkańców. Wejście do mieszkania stanowi przedpokój o powierzchni 5,26 m², a jego układ umożliwia funkcjonalne zagospodarowanie miejsca zarówno na szafę, jak i garderobę.  Komfortowa część dzienna salonu i jadalni zapewnia wygodę oraz szerokie możliwości aranżacyjne.  By zapewnić wrażenie większej przestrzeni i maksymalne wykorzystanie naturalnego światła we wszystkich pomieszczeniach zastosowano nowoczesne rozwiązanie w postaci aneksu kuchennego. Dzięki przemyślanemu projektowi powierzchnia 19,27 m², na którą składa się salon, jadalnia i kuchnia, zyskuje bardzo stylowy i harmonijny charakter.

Układ łazienki o powierzchni 5,06 m² zapewnia maksymalną funkcjonalność i komfort na co dzień, mieszcząc wannę, prysznic, umywalkę i toaletę. Odpowiednio wyciszona, przestronna sypialnia o powierzchni 12,02 m² i jej harmonijny układ zapewniają odpowiednie warunki dla relaksu i nocnego odpoczynku. Dodatkowy atut sypialni to bezpośredni dostęp do tarasu przez drzwi balkonowe.

Zapytaj o cenę. Wypełnij formularz

Biuro sprzedaży!

Gliwice, Lutycka 6
Czynne pon. – pt. w godz. 800 – 1600.

Paulina Malcharek
Kierownik ds. Sprzedaży
+48 512 210 757
paulina.malcharek@apartamentymarel.pl

Podziel się!